Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator


Budapešť - Ubytování

Ubytování v Budapešti je nepřebernou směsicí počínaje přebudovanými byty do podoby levnějších hostelů až po luxusní hotely a penziony. Vše se odehrává ve velmi různých cenových relacích, ale obecně platí, že nalézt levné ubytování v přijatelné kvalitě nebývá problém. Hotely, hostely a ubytovny jsou rozesety doslova po celé Budapešti. V centru čekejte ubytování o něco dražší i obyčejných hostelech. Na druhou stranu jen kousek od centra města narazíte na příjemné ubytovací kapacity, které jsou cenově velmi přiměřené a v centru jste odtud za pár minut. Konkurence je vysoká a nutí hoteliéry tlačit ceny ubytování dolů. Některé hotely v hlavní sezoně zvyšují cenu, proto se často vyplatí objednat ubytování dopředu, navíc jsou lepší hotely často brzo rezervovány. Pro rezervaci doporučuji server Booking, je v češtině a prověřený, ubytování vždy odpovídá popiskům a komentářům. Můžete využít i tento jednoduchý formulář.

Hledat hotely

Datum přihlášení

calendar

Datum odhlášení

calendar

Táboření je povoleno pouze ve vymezených kempech. Na okraji Budapešti jich je několik. Nejvíce navštěvovaný a také nejhezčí Római Camping. Naleznete jej na výjezdu z města ve směru Szentendre. Osobně doporučuji ubytovat se v některém z hostelů. Služby nejsou špatné a většinou i za dobré ceny, všímejte si hlavně komentářů od návštěvníků, kteří v hotelu či hostelu bydleli (naleznete na Booking).


 Online rezervace hotelu

Odkazy


Free web templates presented by QARTIN – Our tip: Webdesign, Webhosting, Ubytování Alpy, Tipy na výlet a webové kamery, Lago di garda ubytování, dovolená Chorvatsko, dovolená Bulharsko, dovolenka za najnižšie ceny, Vaša vysnívaná dovolenka v Chorvátsku za Last minute ceny, školení a firemní akce Praha, odkazy, Livigno